Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sunshine plní plán - do éteru jde první singl

7. 2. 2007

První singl

Táborité Sunshine jsou připraveni k dalšímu tažení. Vydání dosud nepojmenované novinky stihnou už 26. března. Ještě dnes představí klip k prvnímu singlu "Top! Top! The Radio!". Premiérově ho uvede TV Óčko po šesté večerní v pořadu "Host Óčka" (vy kdo óčko nechytáte se můžete připojit online ZDE), následně bude singl k mání na Myspace profilu kapely. Nestahovatelná verze předznamenává nové album, které vychází 26.3.2007.Obrazek

"Top! Top! The Radio!" je jedním ze čtyř songů, který Sunshine spáchali v Los Angeles ve spolupráci s producentem Berndem Burgdorfem. Ten má podíl na úspěchu nahrávek Toma Waitse, Green Day či Pink. S kapelou spolupracoval už na předchozí, v Česku nadšeně přijaté desce "Moonshowers And Razorblades", od jejíhož temného soundu se má novinka znatelně odlišovat.

Sunshine by již brzy měli zveřejnit termíny chystaného jarního turné i seznam letních festivalů, na nichž se objeví. Koncertovat budou i na podzim. "Začněte se probouzet ze zimního spánku, proberte se z letargie, ať vás kolekce 10 nových věcí zastihne připravené a nezpůsobí vám srdeční zástavu. Trénujte - jaro, léto i podzim bude taneční mayhem :-). Brzy zveřejníme zatím potvrzená data turné, "křtu-nekřtu" v Praze a Brně i letních festivalů, na kterých se letos objevíme. Jestli jste na naše internetové dialýzy chodili jen občas pročistit si krev, teď začíná čas napíchnout se nepřetržitě!" vzkázal frontman Kay Buriánek fanouškům.